Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr sukně podle postavy

18. 1. 2010

410525_jeans_skirtsKaždá dívka má jinou postavu, jedna má větší poprsí, další trochu větší zadeček a jiná zase silnější stehna. Ale každá dívka může být krásná, pokud dokáže nosit oblečení tak, aby své problémové partie zamaskovala. Každá si může dovolit nosit sukni, ale ne každá dívka si na sebe může vzít minisukni. Sukní bychom se ale přesto vzdávat neměli, protože právě sukně jsou symbolem ženské krásy.

 

Letos letí spíše delší sukně a to ve světlých odstínech krémové, světlé žluté či lila barvy. Na podzim ale neváhejte ani nad koupí sukní v zelené, modré či hnědé sukně. Jasnou klasikou jsou pak sukně džínové.
Nejvíce momentálně letí sukně ,,áčkového‘‘ střihu, které sluší všem postavám. Nemusíte se ani bát různých volánků či krajek.

Pokud máte krátké nohy, volte sukně se svislými pruhy, vyšším pasem, také se nemusíte bát mini sukní, ke kterým však noste boty na podpatku. Naopak na pozoru buďte před bokovými sukněmi nebo také před dlouhými širokými sukněmi a těm, které mají kostkované vzory, se rozhodně vyhněte velkým obloukem. Takovéto sukně Vám nohy ještě více zkrátí.

Pokud Vás trápí větší zadeček, pořiďte si sukni, která bude mít podélné a jemné proužky. Tyto sukně vaší postavu krásně prodlouží a navíc Vám i uberou nějaké to kilo navíc. Rozhodněte se, ale vyvarujte sukním s květinovými vzory a sukním v křiklavých barvách. Tyto sukně by zbytečně upozorňovaly na Vaše problémové partie.

Slečnám, které mají silnější stehna, rozhodně nebudou slušet úzké a rovně střižené sukně. Zkuste se proto poohlédnou po sukni ,,áčkového‘‘ střihu. Jestliže Vás trápí větší boky, zkuste kombinaci černé sukně a světlé košile, tílka či halenky, které vytvoří nádherný kontrast. Slušet Vám ale nebudou sukně v lesklém či blýskavém materiálu a také sukně s vodorovnými pruhy.