Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máte problémy s fénováním vlasů ?

18. 1. 2010

Máte problémy s fénováním vlasů? Jsou vaše vlasy poté vysušené a poztrádají lesklý  a zdravý vzhled? Myslíte že je tak těžké mít po fénování nezničené vlasy? Určitě každá z nás touží po kvalitních krásných vlasech, které přežijí i útok teplého vzduchu z žehličky a jsou krásně hladké a vláčné že?

Zkoušely jste například nový fén od značky Remington? Tato novinka využívá poměrně revoluční metody využívající patentovaný systém. Díky němu už končí pro všechny ženy či slečny vysušené vlasy, protože  s tímto fénem se to už nemůže stát.

fén Remington Shine918642____model___

Fén Shine Therapy D4444 d firmy Remington je vysoušeč vlasů, který obsahuje teplem aktivovaný systém, který dokáže směs z vitamínového kondicionéru proměnit v jemnou mlhu a dále ji také dokáže rovnoměrně vpravit do vysoušených vlasů. Vlasy jsou pak viditelně lesklejší a zdravější. Balení obsahuje fén na vlasy a 2 balení avokádového vitamínového kondicionéru.

(Jedno balení vitamínového kondicionéru vám vystačí až na 40 použití a případné další náhradní balení lze kdykoliv doobjednat). Remington fén má kontrolku ionizace, 2 rychlosti, 3 teploty a lze také využít studené vlny k zafixování účesu. Při používání Fénu Shine Therapy 4444 od firmy Remington dosáhnete zdravějších a lesklejších vlasů, zbavíte se krepatění vlasů, budete mít hladší vzhled a vaše vlasy budou velice jemné a přizpůsobivé případné další úpravě.